Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pamila

Është emri yt Pamila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Penuel, Phanouel, Pemil, Phomello, Peniel, Pennleah, Phanuel, Penley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pamela, Pinal, Pammela, Piniel, Pamala, Pamella, Pammeli, Pamelia
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1375 Pamila's në Facebook. Pozicioni #27099
Kategoritë:
Komente nga PamilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pamila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pamila? Voto për emrin tënd