Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Peniel

Është emri yt Peniel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Penuel, Phanouel, Pemil, Phomello, Pennleah, Phanuel, Penley, Poemol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pamela, Pinal, Pammela, Piniel, Pamala, Pamella, Pamila, Pammeli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 635 Peniel's në Facebook. Pozicioni #47478
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore francez emrat boy
Komente nga PenielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peniel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peniel? Voto për emrin tënd