Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Phanuel

Është emri yt Phanuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Penuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Penuel, Phanouel, Pemil, Phomello, Peniel, Pennleah, Penley, Poemol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pamela, Pinal, Pammela, Piniel, Pamala, Pamella, Pamila, Pammeli
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 505 Phanuel's në Facebook. Pozicioni #56004
Kategoritë:
Komente nga PhanuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Phanuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Phanuel? Voto për emrin tënd