Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Penuel

Është emri yt Penuel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Phanouel, Φανουηλ, Phanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Phanouel, Pemil, Phomello, Peniel, Pennleah, Phanuel, Penley, Poemol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pamela, Pinal, Pammela, Piniel, Pamala, Pamella, Pamila, Pammeli
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Penuel's në Facebook. Pozicioni #111093
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga PenuelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Penuel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Penuel? Voto për emrin tënd