Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lance

Është emri yt Lance? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Lanzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Lonzo, Lenz, Lynsey, Lyonechka, Leamhnach, Lê Hoàng, Lennox, Linus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lanza, Luminosa, Luneza, Lenka, Linzi, Lyonesse, Lenci, Linh Hương
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 227120 Lance's në Facebook. Pozicioni #448
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Po emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga LancePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lance? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lance? Voto për emrin tënd