Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lasse

Është emri yt Lasse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7895 Lasse's në Facebook. Pozicioni #7119
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 danez emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LassePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lasse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lasse? Voto për emrin tënd