Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lori

Është emri yt Lori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ida
Facebook:

+/- 516475 Lori's në Facebook. Pozicioni #203
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga LoriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lori? Voto për emrin tënd