Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lorentz

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lorentz.
Është emri yt Lorentz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurentius, Lourents, Laurentzi, Laurents, Laurentij, Louwrentius, Louwerentius, Lourentius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Louwrientje, Lara Natascha
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Lorentz's në Facebook. Pozicioni #81529
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LorentzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorentz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorentz? Voto për emrin tënd