Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anders

Është emri yt Anders? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andreas, Andres, Andrik, Andrija, Andrej, Andrzej, Andros, Andreis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andreja, Aundrika, Andressa, Antris, Amitirs, Andrecka, Andreza, Andreaka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48180 Anders's në Facebook. Pozicioni #1697
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga AndersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anders? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anders? Voto për emrin tënd