Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andressa

Është emri yt Andressa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andreas, Andres, Andrik, Anders, Andrija, Andrej, Andrzej, Andros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andreja, Aundrika, Antris, Amitirs, Andreza, Andrecka, Andreaka, Andryske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 253 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 214 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 213 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 211 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 239 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 241 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3145 Andressa's në Facebook. Pozicioni #14662
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AndressaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andressa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andressa? Voto për emrin tënd