Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andreja

Është emri yt Andreja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andreas, Andres, Andrik, Anders, Andrija, Andrej, Andrzej, Andros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aundrika, Andressa, Antris, Amitirs, Andreza, Andrecka, Andreaka, Andryske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3285 Andreja's në Facebook. Pozicioni #14161
Kategoritë:Emra sllav - Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore letonisht emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga AndrejaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andreja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andreja? Voto për emrin tënd