Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luana

Është emri yt Luana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 306 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 237 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 234 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 235 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 291 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 289 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Noel
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12380 Luana's në Facebook. Pozicioni #4990
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 rumun emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LuanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luana? Voto për emrin tënd