Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noelle

Është emri yt Noelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Noël
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 44545 Noelle's në Facebook. Pozicioni #1800
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga NoellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noelle? Voto për emrin tënd