Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me En

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit En.
Është emri yt En? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ene
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo, Enush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6390 En's në Facebook. Pozicioni #8415
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 2 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 2 shkronja
Komente nga En


En ( 15 vjeç) 2017-05-02
Është emër Ilir, zot i diellit
En ( 15 vjeç) 2017-05-02
Është emër njeriu Ilir.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt En? Voto për emrin tënd


Është emri yt En? Voto për emrin tënd