Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Enkjen

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Enkjen.
Është emri yt Enkjen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ene
Djem me tinguj të ngjashëm:Engin, Ehangwen, Ennissyen, Einsken, Eynsken, Emisham, Eengizhan, Engino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enkina, Emma Hansen, Emmeken, Emma-Johanne, Enisa Ema, Emma Johanne, Emy Jane, Eamy Jane
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga EnkjenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enkjen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enkjen? Voto për emrin tënd