Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Enny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Enny.
Është emri yt Enny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ene
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Emy, Emmy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6455 Enny's në Facebook. Pozicioni #8354
Kategoritë:
Komente nga EnnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enny? Voto për emrin tënd