Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ersel

Është emri yt Ersel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ercole, Ereshkigal, Erkul, Ergül
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjola, Ercilia, Ercilio, Errigal, Ersilia, Erscilia, Eris Yulue
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa
Facebook:

+/- 270 Ersel's në Facebook. Pozicioni #88196
Kategoritë:
Komente nga ErselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ersel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ersel? Voto për emrin tënd