Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ercole

Është emri yt Ercole? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Heracles
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersel, Ereshkigal, Erkul, Ergül
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjola, Ercilia, Ercilio, Errigal, Ersilia, Erscilia, Eris Yulue
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Ercole's në Facebook. Pozicioni #83752
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ErcolePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ercole? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ercole? Voto për emrin tënd