Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orlan

Është emri yt Orlan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roland
Djem me tinguj të ngjashëm:Orlin, Orliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orlene, Orlane, Orlyn, Orlena, Orlina, Orleane, Orllena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2885 Orlan's në Facebook. Pozicioni #15666
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OrlanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orlan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orlan? Voto për emrin tënd