Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Orlondo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Orlondo.
Është emri yt Orlondo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roland
Djem me tinguj të ngjashëm:Orland, Orlando
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orlanda, Orlanthe, Orlenda, Orlantha
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Orlondo's në Facebook. Pozicioni #125534
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OrlondoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orlondo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orlondo? Voto për emrin tënd