Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orlando

Është emri yt Orlando? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roeland
Variante:Lorand, Lorant
Djem me tinguj të ngjashëm:Orland, Orlondo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orlanda, Orlanthe, Orlenda, Orlantha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Renis
Emrat e motrave:Orlanda
Facebook:

+/- 82305 Orlando's në Facebook. Pozicioni #1101
Kategoritë:Emra italiane - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga OrlandoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orlando? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orlando? Voto për emrin tënd