Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leslie

Është emri yt Leslie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Letitia. Also a Scottish place name. Leslie Howard
Variante:Les, Lesley
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucila, Lazlo, Lisle, Lixel, Lesley, Lasalle, Lykle, Likele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lejla, Liesel, Liezel, Liesl, Leslee, Lajla, Luzilla, Luciele
Vlerësimi:
4.5/5
yje 180 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 120 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 164 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 165 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 412660 Leslie's në Facebook. Pozicioni #269
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga LesliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leslie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leslie? Voto për emrin tënd