Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liesel

Është emri yt Liesel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucila, Leslie, Lazlo, Lisle, Lixel, Lesley, Lasalle, Lykle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lejla, Liezel, Liesl, Leslee, Lajla, Luzilla, Luciele, Lisuli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3745 Liesel's në Facebook. Pozicioni #12825
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LieselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liesel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liesel? Voto për emrin tënd