Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liesl

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liesl.
Është emri yt Liesl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucila, Leslie, Lazlo, Lisle, Lixel, Lesley, Lasalle, Lykle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lejla, Liesel, Liezel, Leslee, Lajla, Luzilla, Luciele, Lisuli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6475 Liesl's në Facebook. Pozicioni #8338
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga LieslPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liesl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liesl? Voto për emrin tënd