Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Reno

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Reno.
Është emri yt Reno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Këshilla, këshilla e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rein
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15930 Reno's në Facebook. Pozicioni #4077
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e Amerikës Latine - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1886
Komente nga RenoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reno? Voto për emrin tënd