Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arvis

Është emri yt Arvis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arapoosh, Arvik, Arbaz, Arabaj, Arabisk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arbesa, Arevig, Arbjesa, Arbias
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Arvis's në Facebook. Pozicioni #43311
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga ArvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arvis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arvis? Voto për emrin tënd