Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ujkan

Është emri yt Ujkan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Usama, Usman, Usain, Uiseann, Usamah, Ugun, Usmany, Uzoma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ujana, Uzina, Ushma, Ugne, Uzma, Uzima, Uginia, Uasima
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Ujkan's në Facebook. Pozicioni #229705
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga UjkanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ujkan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ujkan? Voto për emrin tënd