Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ugne

Është emri yt Ugne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Usama, Usman, Usain, Uiseann, Usamah, Ugun, Usmany, Uzoma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ujana, Uzina, Ushma, Uzma, Uzima, Uginia, Uasima, Ushani
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 685 Ugne's në Facebook. Pozicioni #44937
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga UgnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ugne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ugne? Voto për emrin tënd