Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uginia

Është emri yt Uginia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hugo
Djem me tinguj të ngjashëm:Usama, Usman, Usain, Uiseann, Usamah, Ugun, Usmany, Uzoma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ujana, Uzina, Ushma, Ugne, Uzma, Uzima, Uasima, Ushani
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Uginia's në Facebook. Pozicioni #552742
Kategoritë:
Komente nga UginiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uginia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uginia? Voto për emrin tënd