Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hugo

Është emri yt Hugo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hue, Hugh, Hugues, Huguette, Huig, Huug, Hyginus, Uginia, Ugo
Djem me tinguj të ngjashëm:Haki, Huj, Hache-Hi, Has, Hugh, Hugues, Hosea, Heck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hygeia, Hisa, Hoshiko, Hessa, Huz, Hizia, Hygieia, Hoeikje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 205 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 187 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 184 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90700 Hugo's në Facebook. Pozicioni #1019
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga HugoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hugo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hugo? Voto për emrin tënd