Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ugo

Është emri yt Ugo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hugo
Djem me tinguj të ngjashëm:Usi, Uko, Uzi, Ugi, Uuk, Uku, Uco, Uz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uus, Uschi, Uge, Usagi, Uky, Ushi, Usha, Ueki
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6585 Ugo's në Facebook. Pozicioni #8226
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga UgoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ugo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ugo? Voto për emrin tënd