Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uschi

Është emri yt Uschi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ugo, Usi, Uko, Uzi, Ugi, Uuk, Uku, Uco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uus, Uge, Usagi, Uky, Ushi, Usha, Ueki, Usoa
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1220 Uschi's në Facebook. Pozicioni #29537
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UschiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uschi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uschi? Voto për emrin tënd