Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hyginus

Është emri yt Hyginus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hugo
Variante:Hyginos
Djem me tinguj të ngjashëm:Hoshang, Higgins, Huy Cường, Hyginos, Hasmig, Hữu Cương, Huy Quang, Huy Chương
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hà Giang, Hea-Jung, Hiếu Giang, Hajnika, Hee Jung, Heesemans, Hoài Giang, Heijung
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Hyginus's në Facebook. Pozicioni #74668
Kategoritë:
Komente nga HyginusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hyginus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hyginus? Voto për emrin tënd