Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Huguette

Është emri yt Huguette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hugo
Djem me tinguj të ngjashëm:Hackett, Hushathite, Hecto, Hesutu, Hasadiah, Hacket, Hoost, Hasad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hestia, Hesti, Hecate, Hugiet, Hekate, Hagit, Huguetta, Heqet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2390 Huguette's në Facebook. Pozicioni #18015
Kategoritë:
Komente nga HuguettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huguette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huguette? Voto për emrin tënd