Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hosea

Është emri yt Hosea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hoshea
Djem me tinguj të ngjashëm:Haki, Hugo, Huj, Hache-Hi, Has, Hugh, Hugues, Heck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hygeia, Hisa, Hoshiko, Hessa, Huz, Hizia, Hygieia, Hoeikje
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4035 Hosea's në Facebook. Pozicioni #12085
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga HoseaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hosea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hosea? Voto për emrin tënd