Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hugh

Është emri yt Hugh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hugo
Variante:Hu, Hudson, Huette, Huguetta, Hutchinson, Huw, Keagan, Keegan, Kegan
Djem me tinguj të ngjashëm:Haki, Hugo, Huj, Hache-Hi, Has, Hugues, Hosea, Heck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hygeia, Hisa, Hoshiko, Hessa, Huz, Hizia, Hygieia, Hoeikje
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70790 Hugh's në Facebook. Pozicioni #1241
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga HughPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hugh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hugh? Voto për emrin tënd