Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hudson

Është emri yt Hudson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hugh
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadewijn, Haitsen, Hodsone, Haeitsen, Hayati Kaan, Hidde Coen, Hitesh Jain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hideki Hana, Hồ Thị Kim Ánh, Hotsumomo, Hatsumi, Haticem, Hà Thị Quỳnh, Hatsune, Hatsuno Hime
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10080 Hudson's në Facebook. Pozicioni #5902
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga HudsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hudson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hudson? Voto për emrin tënd