Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvis

Është emri yt Alvis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elvis
Djem me tinguj të ngjashëm:Alvise, Albus, Alpheus, Alphaeus, Alviss, Alabhaois, Alpheaus, Alphaios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfsigesey, Alfez, Alfke
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3150 Alvis's në Facebook. Pozicioni #14648
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga AlvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvis? Voto për emrin tënd