Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvise

Është emri yt Alvise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alvis, Albus, Alpheus, Alphaeus, Alviss, Alabhaois, Alpheaus, Alphaios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfsigesey, Alfez, Alfke
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Alvise's në Facebook. Pozicioni #93516
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AlvisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvise? Voto për emrin tënd