Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hansel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hansel.
Është emri yt Hansel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Hanzalah, Henckel, Hansal, Hensly, Hanssel, Hamsel, Hensley, Himacala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansol, Hanzila, Hương Ly, Hồng Lê, Heinzl, Hoàng Ly, Hancel, Hồng Lệ
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5765 Hansel's në Facebook. Pozicioni #9139
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga HanselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hansel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hansel? Voto për emrin tënd