Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mathilde

Është emri yt Mathilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Machteld, Machtelina, Machtelt, Machteltsje, Mafalda, Magteld, Magthilda, Mathild, Mathilda, Matilda, Matilde, Mechteld, Mechtelina, Mechtelt, Mechtild, Mechtilda, Megtilda, Thilde, Til, Tilda, Tilde, Tille, Tillie, Tilly
Djem me tinguj të ngjashëm:Menio Da Ilda, Metlut, Mindelt, Mendelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matilda, Matilde, Mathild, Mathilda, Matild, Maitilda, Maitilde, Matylda
Vlerësimi:
4/5
yje 215 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 159 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 160 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 159 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 207 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 205 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8455 Mathilde's në Facebook. Pozicioni #6722
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga MathildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mathilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mathilde? Voto për emrin tënd