Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tilda

Është emri yt Tilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mathilde
Djem me tinguj të ngjashëm:Talat, Talehot, Telte, Tihalt, Talut, Tylda, Telät, Tildie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tilde, Talaith, Talita, Thalitha, Tialde, Talitha, Tolad, Talawat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2030 Tilda's në Facebook. Pozicioni #20284
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga TildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tilda? Voto për emrin tënd