Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Talaith

Është emri yt Talaith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Talat, Talehot, Telte, Tihalt, Talut, Tylda, Telät, Tildie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tilde, Tilda, Talita, Thalitha, Tialde, Talitha, Tolad, Talawat
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Talaith's në Facebook. Pozicioni #1742505
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TalaithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Talaith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Talaith? Voto për emrin tënd