Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Talita

Është emri yt Talita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Talitha
Djem me tinguj të ngjashëm:Talat, Talehot, Telte, Tihalt, Talut, Tylda, Telät, Tildie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tilde, Talaith, Tilda, Thalitha, Tialde, Talitha, Tolad, Talawat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Endrit
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4515 Talita's në Facebook. Pozicioni #11032
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga TalitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Talita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Talita? Voto për emrin tënd