Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tilde

Është emri yt Tilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mathilde
Djem me tinguj të ngjashëm:Talat, Talehot, Telte, Tihalt, Talut, Tylda, Telät, Tildie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talaith, Tilda, Talita, Thalitha, Tialde, Talitha, Tolad, Talawat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Tilde's në Facebook. Pozicioni #57563
Kategoritë:Emra gjermanë - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga TildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tilde? Voto për emrin tënd