Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Matilde

Është emri yt Matilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mathilde
Djem me tinguj të ngjashëm:Menio Da Ilda, Metlut, Mindelt, Mendelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matilda, Mathild, Mathilda, Mathilde, Matild, Maitilda, Maitilde, Matylda
Vlerësimi:
4/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5790 Matilde's në Facebook. Pozicioni #9110
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga MatildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matilde? Voto për emrin tënd