Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mathilda

Është emri yt Mathilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mathilde
Variante:Maud, Mette
Djem me tinguj të ngjashëm:Menio Da Ilda, Metlut, Mindelt, Mendelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matilda, Matilde, Mathild, Mathilde, Matild, Maitilda, Maitilde, Matylda
Vlerësimi:
4/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4010 Mathilda's në Facebook. Pozicioni #12151
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga MathildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mathilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mathilda? Voto për emrin tënd