Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mindelt

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mindelt.
Është emri yt Mindelt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mkracht, forca
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Meinhold
Djem me tinguj të ngjashëm:Menio Da Ilda, Metlut, Mendelt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matilda, Matilde, Mathild, Mathilda, Mathilde, Matild, Maitilda, Maitilde
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga MindeltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mindelt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mindelt? Voto për emrin tënd