Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stratjana

Është emri yt Stratjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ana, Strati
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Enkeleda
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Stratjana


Stratjana ( 32 vjeç) 2016-07-01
Emer shume i vecante per arsye sepse ne te jane bashkuar 3 emra

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stratjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stratjana? Voto për emrin tënd