Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eline

Është emri yt Eline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ele
Variante:Elien, Elina
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 149 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 339 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 339 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4065 Eline's në Facebook. Pozicioni #12018
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 holandez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ElinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eline? Voto për emrin tënd